IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

Суд у Криму арештував адвоката Курбедінова за пост п’ятирічної давності у Facebook

Фото – Аліна Смутко / Радіо Свобода

7 грудня підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя заарештував кримського адвоката Еміля Курбедінова на п’ять діб, повідомляє Крим.Реалії.

Його заарештували за статтею 20.3 КоАП Росії (пропаганда або публічна демонстрація атрибутики чи символіки екстремістських організацій) за пост у соцмережі Facebook 2013 року.

За словами колег Курбедінова, скаргу на нього написав колишній житель Криму, який переїхав у Дамаск.

Еміль Курбедінов вважає, що його переслідують через те, що він захищає командира малого броньованого катера “Нікополь”, колишнього курсанта Академії ВМС ім. Нахімова в Севастополі Богдана Небилицю.

Одним зі свідків у справі затриманого російськими силовиками кримського адвоката Еміля Курбедінова є співробітник ФСБ Росії Андрій Сушко, який брав участь у затриманні і тортурах татарського активіста Рената Параламова.

Нагадаємо, 6 грудня російські силовики з Центру протидії екстремізму затримали в Криму адвоката Еміля Курбедінова за публікацію посту п’ятирічної давності у Facebook.

Раніше співробітник російського Центру з протидії екстремізму і старший прокурор Валентин Чуприна вручав застереження Емілю Курбедінову про недопущення порушення законодавства у сфері екстремізму й тероризму.

Ще Новини