IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

Серед вбитих сьогодні упізнали львівського журналіста Ігоря Костенка (оновлено)

Сьогодні у Києві в одному з вбитих упізнали журналіста інтернет-видання “Спортаналітика” Ігоря Костенка. Таке повідомлення з'явилося у мережі Facebook на сторінці спільноти «Євромайдан SOS», повідомляється на сайті видання.

Як пише видання, тіло Ігоря упізнали біля Жовтневого палацу.

Ігорю Костенку було 22 роки, він – уродженець Тернопільської області. Ігор навчався на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та працював журналістом.

Водночас мер Львова Андрій Садовий на брифінгу сказав, що міська рада візьме на себе усі питання із доставкою тіла загиблого додому, а також допоможе рідним в організації похорону. Таке розпорядження мер вже дав відповідним службам.

ЗМІ розміщують списки загиблих сьогодні активістів, серед них, зокрема, є і Ігор Костенко.

Нагадаємо, 20 лютого вранці у Києві протистояння між правоохоронцями і мітингувальниками загострилося. Снайпери почали розстрілювати людей на Майдані.

ІМІ намагається з’ясувати обставини загибелі. Якщо хтось володіє інформацією, телефонуйте на номер (050) 44-77-063.

Як розповів в коментарі ІМІ друг Ігоря Костенка Володимир, у Ігоря численні переломи ніг.

“У Ігоря жаливо переламані ноги. По кільканадцять разів”, – розповів він. Також він додав, що у Ігоря на тілі не було пострілів, крові та виразних слідів тортур. Наразі Володимир  їде у морг, де проводять судмедекспертизу, тоді вже остаточно можна буде сказати, від чого загинув Ігор.

Він уточнив, що Ігор був активістом Євромайдану.

Ще Новини