ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сенцов написав, що не збирається здаватися - правозахисниця

27.09.2018, 10:57
Фото - Сергій Нужненко / Радіо Свобода

Російська правозахисниця Зоя Свєтова повідомила, що отримала листа від українського політв'язня Олега Сенцова. У листі від 25 вересня Сенцов написав, що не збирається здаватися, і висловив надію на хороший результат. Про це вона повідомила у Фейсбуку, інформує “День”.

При цьому йому важко було відповісти, наскільки вистачить його сил.

“Спасибі тим людям, які все ще, незважаючи на цей тривалий нескінченний марафон, продовжують підтримувати мене, а головне – і всіх інших українських політзеків. Вони не здаються, і я разом з ними. Вірю в хороший результат всієї цієї історії, незважаючи ні на що. Ніщо не буває вічним, навіть погане”, – процитувала правозахисниця лист Сенцова.

Як повідомляв ІМІ, 14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

7 вересня адвокат режисера Дмитро Дінзе відвідав Олега Сенцова і повідомив, що українцю важко вставати з ліжка і його здоров’ю завдано незворотної шкоди.

10 вересня сестра Сенцова Наталія Каплан повідомила, що Олег написав заповіт на свою творчість у разі смерті.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!