IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Ще один оператор отримав поранення через вибух під Радою

Оператор інформаційного бюро “Правий” Роман Малко отримав осколкові поранення обох ніг унаслідок вибуху шумової гранати під час заворушень під Верховною Радою 31 серпня.

"Поранений гранатою у обидві ноги", – повідомив Роман на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомляється на сайті ІБ “Правий”, коли розпочалися заворушення біля Верховної Ради, Роман Малко виявився затиснутим між міліцією та стінами парламенту.

“Згодом коло нього розірвалася шумова граната. В результаті вибуху оператор ІБ “Правий” отримав осколкові поранення обох ніг. Його доставили до військового шпиталю по вул. Госпітальній, 18 для надання першої медичної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

Згодом в коментарі ІМІ Роман Малко повідомив, що він був прооперований. “Зробили операцію. Осколки в обох ногах. Щойно відійшов від наркозу”, – сказав Роман.

Як повідомляв ІМІ, 31 серпня під Верховною Радою в бійців Національної гвардії України кинули бойову гранату, військовослужбовці тяжко поранені.

Оператор ТСН телеканалу 1+1 Дмитро Большаков отримав осколкове поранення в ногу 31 серпня під стінами Верховної Ради під час зіткнень між правоохоронцями та мітингувальниками.

Журналістів 5 каналу поранено унаслідок вибуху бойової гранати під Верховною Радою 31 серпня.

Фото з Фейсбуку Романа Малка

 

Ще Новини