IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

7

0

2

СБУ заборонила російському блогеру на 5 років в’їжджати в Україну

СБУ заборонила в'їзд до України відомому блогеру, громадянину РФ Руслану Віхлянцеву, відомому у мережі як Руслан Усачев. Про це йдеться у відповіді СБУ, яке опублікувала “Відсіч” у своєму Facebook, повідомляє “Детектор медіа”.

“20 липня п.р. Службою безпеки України в інтересах забезпечення національної безпеки внесено постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на 5 (п’ять) років громадянину Російської Федерації Віхлянцеву Р.Е.”, – повідомила СБУ.

Як повідомляє “Відсіч”, свого часу, цей російський відеоблогер писав у Тwitter дописи в стилі “Крим наш”.

Водночас у відповіді СБУ повідомляється, що надійшов запит не лише щодо Руслана Усачова, а й двох інших відомих блогерів – Стаса Давидова (This is Добре) і Валентина Петухова (Wylsacom), перший з яких – громадянин Латвії, інший – громадянин РФ. Однак СБУ не знайшла “достатніх підстав вважати, що перебування вказаних осіб на території України суперечить інтересам забезпечення державної безпеки”.

Як повідомляє “112 України”, в липні, судячи з Twitter Руслана Усачова, він перебував у Києві і навіть сфотографувався у вишиванці.

“Так, Київ, ми приїхали на #ВидеоЖара в МВЦ. А потім будемо знімати #ПораВалить, так що підказуйте цікаві місця!”, – цитує “112 Україна” блогера.

Фото Руслана Усачева – yakonkurent.com

Ще Новини