IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Російський РЕН ТВ заявляє, що на Луганщині контужені їх кореспондент і оператор

Російський телеканал РЕН ТВ повідомляє, що спецкор Денис Кулага й оператор Вадим Юдін були контужені під час обстрілу поряд із селищем Ізварино в Луганській області. Про це повідомляє “Телекритика” з посиланням на інформацію РЕН ТВ у Twitter.

“Спеціальний кореспондент РЕН ТВ Денис Кулага і телеоператор Вадим Юдін потрапили під обстріл поряд із селищем Ізварино в Луганській області, за кілометр від російсько-українського кордону», – повідомляється в Twitter телеканалу РЕН ТВ.

За версією РЕН ТВ, поруч із журналістами нібито вибухнув снаряд, імовірно випущений з гаубиці. Денис Кулага контужений, він нічого не чує, з вух іде кров. Контузію отримав і оператор.

Канал РЕН ТВ стверджує, що знімальна група потрапила під обстріл українських військових. «Все відбулося, коли наша знімальна група працювала на території птахофабрики, за якою українські військові відкрили вогонь з мінометів. Четверо співробітників постраждали, двоє з них зараз у важкому стані», – зазначається у повідомленні РЕН ТВ.

За даними Lenta.Ru, поранених доправляють до лікарні.

У прес-центрі Антитерористичної операції «Телекритиці» повідомили, що готові будуть надати інформацію про цей інцидент з російськими журналістами за декілька годин.

Ще Новини