ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Росія визнала Сенцова українським громадянином - документ

25.06.2018, 10:28

Адвокат засудженого в Росії Олега Сенцова Дмитро Дінзе оприлюднив документ, у якому російська влада називає режисера громадянином України, повідомляє Радіо Свобода.

Документ канцелярії виправної колонії №8 управління Федеральної служби виконання покарань Росії в Ямало-Ненецькому автономному окрузі датований 10 жовтням 2017 року.

“Засуджений Сенцов О.Г. Громадянин Республіки Україна. Прибув етапом 09.10.2017”, – йдеться в документі, який адвокат оприлюднив у Facebook.

За словами уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, російська влада заявляє, що Сенцов – громадянин Росії.

Світлина від Дмитрія Динзе.

Нагадаємо, 14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

Денісова з 15 червня перебуває в Росії, але їй відмовляють у зустрічах з українськими в’язнями.

22 червня вона повідомила, що російський омбудсман Тетяна Москалькова запропонувала їй разом відвідати затриманого в Україні керівника “РИА Новости-Украина” Кирила Вишинського, а вже після цього вирушити до Сенцова в колонію в Лабитнангі. Проте Денісова наполягає на першочерговому візиті до режисера.

У 2015 році суд у Росії засудив його до 20 років позбавлення волі.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!