IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Померла відома львівська журналістка

Фото – фейсбук Юлії Хомчин

У середу,14 серпня, у Львові після тривалої боротьби з онкологією померла журналістка та мистецтвознавиця Наталія Космолінська. Про це на її сторінці у фейсбуці повідомила її дочка, пише “Твоє місто“.

На лікування Наталії Космолінської збирали 50 тисяч доларів. У неї були метастази в печінці. Вона померла близько 14:00.

Наталія Космолінська — критикиня та історикиня мистецтва. Навчалася в Київській академії мистецтв і архітектури, на факультеті історії і теорії образотворчого мистецтва (1988-1994). Закінчила Київський інститут культури, бібліотечний факультет (1982-1986). Редакторка мистецької сторінки Інтернет-порталу Zbruc. У минулому — заступниця директора з виставкової роботи Львівського палацу мистецтв, головна редакторка журналу Real Home (Львів) та редакторка мистецьких програм Львівського обласного радіо.

Авторка більш ніж 800 науково-популярних радіо програм, присвячених подіям сучасного мистецтва та екскурсам в історію мистецтва та ніж 500 науково-популярних публікацій з сучасного мистецтва, архітектури та дизайну (журнали “Салон”, “Архідея”, “Об’єкт”, “Декор”, “Міжнародний туризм”, “Welcome to Ukraine”, “City Life”, “Ї”, “Art Ukraine”).

Ще Новини