IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Поліція відпустила чоловіка, який облив журналістку NewsOne

Поліція відпустила чоловіка, який облив кефіром журналістку телеканалу NewsOne. Про це Радіо Свобода повідомив речник Національної поліції України Ярослав Тракало.

За його словами, чотирьох людей затримали після того, як журналістку NewsOne облили кефіром під час акції біля Міністерства внутрішніх справ України на підтримку Сергія Мазура, координатора праворадикальної організації “С14” та помічника народного депутата Ігоря Луценка.

“Цей чоловік (той, хто ймовірно облив журналістку кефіром – ред.) був затриманий співробітниками поліції, які на місці стежили за правопорядком. При цьому, коли його затримали, деякі учасники акції намагалися перешкоджати роботі поліцейських. У ході конфліктної ситуації один із них отримав тілесне ушкодження, йому була надана допомога медиків”, – сказав Тракало.

Він розповів, що четверо затриманих давали пояснення в Печерському відділенні поліції, однак наразі всіх відпустили.

Речник додав, що інцидент кваліфікували як дрібне хуліганство.

Як повідомляв ІМІ, 10 жовтня у Києві під час акції під Міністерством внутрішніх справ поліція затримала чоловіка, який облив невідомою білою речовиною журналістку знімальної групи телеканалу NewsOne Анастасію Пшеничну.

Ще Новини