IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Одеська прокуратура перевіряє законність дій депутата, який погрожував журналістам

Прокуратура Київського району Одеси проводить перевірку законності дій депутата Одеської обласної ради від партії "Батьківщина" Костянтина Грінченка щодо погроз на адресу кореспондента інтернет-сайту «Храбро» Віри Запорожец та пошкодження фотоапарата журналістці інтернет-сайту «Думская» Валерії Івашкіній, повідомляється на сайті прокуратури Одеської області.

“У мережі Інтернет протягом останніх днів розповсюджується інформація та відео щодо нібито погроз кореспонденту інтернет-сайту «Храбро» (В. Запорожец)та пошкодження фотоапарату журналісту інтернет-сайту «Думская» (В. Івашкіна). Повідомляється, що інцидент стався під час зустрічі одного з кандидатів у депутати з виборцями. У зв’язку з викладеними фактами, 07.09.2012 прокуратурою Київського району м. Одеси організовано проведення перевірки щодо законності дій цього громадянина”, – зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, 5 вересня депутат Одеської обласної ради від партії «Батьківщина» Костянтин Грінченко пошкодив фотоапарат журналісту сайта «Думская» Валерії Івашкіній і погрожував кореспонденту сайта «Храбро» Вірі Запорожець. Інцидент стався в Одесі під час зустрічі кандидата в депутати по 133 округу Ігоря Маркова з виборцями.

 

Ще Новини