ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада перевірить хмельницький телеканал "КтркП" на виконання мовної квоти

07.02.2019, 12:45
Фото - bug.org.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку хмельницькому телеканалу “КтркП” (ПрАТ “Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія”) стосовно дотримання вимог законодавства щодо обов’язкової частки державної мови в ефірі.

Таке рішення Нацрада ухвалила на засіданні 7 лютого, розглянувши результати моніторингу мовлення телеканалу, повідомляється на сайті регулятора.

Нацрада з’ясувала, що у період із 3 по 9 грудня 2018 року телеканал “КтркП” транслював передачі новин державною мовою в недостатньому обсязі. Оскільки із 07:00 до 18:00 їх загальна частка становила 71% та із 18:00 до 22:00 – 57%, однак законодавчими нормами передбачено, що в цих проміжках часу передачі новин мають звучати українською обсягом не менше 75% їх загальної тривалості.

“З огляду на зафіксовані у мовленні ПрАТ “Кам`янець-Подільська телерадіокомпанія” ознаки порушення вимог абзацу першого частини четвертої статті 10 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” Національна рада ухвалила рішення, відповідно до якого діяльність компанії буде позапланово перевірено”, - зазначає Нацрада.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!