IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Нацрада оштрафувала 43 компанії за неподання інформації про структуру власності

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вирішила стягнути штрафи із 43 компаній через неподання або невчасне подання інформації про структуру власності. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу регулятора.

Відповідні рішення ухвалили на засіданні в четвер.

“Відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” і Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, суб’єкти інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення щороку до 31 березня повинні подавати до Національної ради інформацію про свою структуру власності за попередній рік”, – зазначають у Нацраді.

А також нагадують, що неподання, несвоєчасне подання такої інформації або подання інформації, що не відповідає дійсності, є підставою для застосування Національною радою штрафної санкції в розмірі 5% загальної суми ліцензійних зборів за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

“Національна рада оштрафувала такі компанії. Найменша сума штрафу становила 0,44 грн, найбільша – 12 849 грн. Ліцензіати повинні у 30-денний термін з дня отримання рішень Національної ради сплатити штрафи до державного бюджету України. Окрім того, компанії зобов’язано вчасно та в повному обсязі надати до Національної ради до 31 березня 2020 року звіт за попередній (2019 звітний) рік діяльності про свою структуру власності”, – ідеться в повідомленні.

Ще Новини