ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Миколі Семені зробили операцію

22.11.2018, 10:59
Фото - Крим.Реалії

Кримському журналісту Миколі Семені зробили операцію в Сімферопольській міській клінічній лікарні №7. Про це Крим.Реалії повідомив кореспондент російської служби Радіо Свобода Антон Наумлюк.

Семені в ніч з 12 на 13 листопада під час тригодинної операції видалили жовчний міхур і каміння з жовчовивідних шляхів. 21 листопада лікарі Сімферопольської міської клінічної лікарні № 7 виписали зі стаціонарного лікування журналіста та приписали сувору дієту.

Вдень 12 листопада Микола Семена відчув різкі болі в ділянці живота. Хірурги після дослідження поставили діагноз “гострий холецистит”, вони виявили в журналіста проблеми з жовчним міхуром і запалення черевної порожнини.

Про проведену операцію повідомили лише 21 листопада, оскільки, зазначив адвокат журналіста Еміль Курбедінов, “робити повідомлення раніше не було можливості через критично погане самопочуття журналіста і відсутність у нього доступу до інтернету загального користування в лікарні”.

“Як відомо з природи цієї хвороби, вона виникає у людей через неправильне харчування і стреси. Тепер, – зазначив адвокат Курбедінов, – життя відомого журналіста обтяжене не тільки хворобами хребта і серця, а й тяжкою хворобою травної системи – холециститом. Цілком зрозуміло, що це результат майже трирічного незаконного судового переслідування журналіста”.

Як повідомляв ІМІ, 2 жовтня стало відомо, що Миколі Семені відмовили в дозволі на виїзд із анексованого Криму для проходження лікування в кардіологічній клініці Києва.

22 вересня 2017 року підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя призначив кримському журналісту, автору Радіо Свобода і Крим.Реалії Миколі Семені покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною вести публічну діяльність. Комп’ютер журналіста, згідно з рішенням суду, конфіскований.

18 вересня 2017 року сторона обвинувачення вимагала для кримського журналіста Миколи Семени покарання – три роки позбавлення волі, але з відтермінуванням виконання на три роки. Таку вимогу озвучила на засіданні підконтрольного Кремлю Залізничного суду Сімферополя прокурор Світлана Будинська.

18 грудня 2017 року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом’якшив вирок журналістові Миколі Семені в частині додаткового покарання: йдеться про заборону вести публічну діяльність два роки, а не три, як було в попередньому рішенні суду.

7 грудня 2016 року Миколі Семені були висунуті звинувачення в остаточній редакції в кримінальному злочині, передбаченому частиною 2 статті 280.1. Кримінального кодексу Росії “Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації”.

20 січня 2017 року в окупованому Росією Криму журналісту Миколі Семені вручили обвинувальний висновок у справі про сепаратизм. За версією слідства, кримський журналіст “підготував статтю під назвою “Блокада – необхідний перший крок до звільнення Криму”, в якій були виявлені заклики до порушення територіальної цілісності Росії”.

У ФСБ Росії стверджують, що саме Микола Семена написав під псевдонімом матеріал для Крим.Реалії під назвою “Блокада ‒ необхідний перший крок до звільнення Криму”.

Микола Семена стверджує, що у своїх матеріалах він реалізовував право на “вільне висловлення думки”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!