ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Ірина Земляна, яка облила штучною кров’ю посла рф, виїхала з Варшави через погрози росіян

16.05.2022, 17:57
Fb Ірина Земляна
Fb Ірина Земляна
Експертка ІМІ, активістка Ірина Земляна, яка облила штучною кров’ю посла російської федерації в Польщі Сергія Андрєєва на акції до 9 травня, через погрози змушена виїхати з Варшави.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на фейсбук-допис Ірини Земляної. За словами Земляної, у перші години після акції всі її дані, включно з номером паспорта, телефону, адресою в Україні, е-мейлом, всіма акаунтами в соцмережах, були викладені в російські телеграм-канали із закликом її "знищити". Земляну внесли до російської бази "військових злочинців".
 
Окрім того, Земляна повідомляє, що погрози щодо її життя та здоров`я приходять щохвилинно: "Повідомлення надходять з погрозами мене вбити, покалічити, зґвалтувати і т.д., а також купа образ. Абсолютно ВСІ мої месенджери завалені повідомленнями. На мій телефон раз на три хвилини дзвонить невідомий номер, на імейл приходить лист кожну хвилину, вся пошта завалена вщент (поки не розумію, як працювати), телефоном неможливо користуватися. В інстаграмі за пару годин підписалося 25 тис. ботів, ну і всяке таке".
 
Також у пості зазначено, що активістка спільно з адвокатом звернулася до польської поліції, щоб зафіксувати погрози: "Разом зі своїм адвокатом зголосила про всі погрози до польської поліції. Там вважають, що ситуація серйозна. Я була змушена під охороною покинути Варшаву, адже перебувати там небезпечно".

 

Liked the article?
Help us be even more cool!