IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

18

1

7

Генпрокуратура та Державна фіскальна служба майже місяць не відповідають на запит журналістки «Першого Запорізького»

Олексій Кавилін

Журналістка місцевого інтернет-видання «Перший Запорізький» вже місяць намагається отримати відповідь на запит до Генеральної  прокуратури України та Державної фіскальної служби щодо результатів службового розслідування  стосовно Олексія Кавиліна, очільника Головного управління Державної фіскальної служби в Запорізькій області, виконуючого обов’язки голови ГУ ДФС у Київській області Олексія Кавиліна, якому в березні 2017 року подарували  квартиру майже за 16 мільйонів гривень. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«З моменту початку цієї  справи з Кавиліним пройшло два місяці. Я вирішила уточнити в ГПУ, які справи з результатами службового розслідування і чи відновлений на посаді Кавилін. Запит був відправлений 19 червня 2017 року, але відповіді не було. Ще раз я продублювала запит 26 червня. Передзвонила в прес-службу ГПУ та запитала, де моя відповідь», – пише журналістка. За її словами, в прес-службі їй відповіли, що запит знайти не можуть і порекомендували продублювати його на іншу адресу. Ще через тиждень журналістка  отримала листа, що ГПУ цією справою не займається і переправили лист іншому розпоряднику – в Державну фіскальну службу.

Після того як пройшли всі строки отримання відповіді, вона зателефонувала вже в ДФС і знову отримала відповідь, що її запита – немає, він ніде не зареєстрований. «У канцелярії прокуратури мамою клянуться, що зареєстрували і відправили запит тим більше, він є у мене в копії. В ДФС просто розводять руками: не було і немає, хоч убийся об стіну», – повідомляє Ельміра Шагабудтдінова.

Як повідомила журналістка регіональному кореспондентові ІМІ, вона ще раз відправила новий запит до ДФС та планує продовжити з’ясування, на якому етапі попередній запит «втратився».

ІМІ

Ще Новини