IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

Журналісту “Українського тижня” влучили гумовою кулею в око (оновлено)

20 січня в сутичках між протестувальниками та міліцією на вулиці Грушевського поранено журналіста «Українського тижня» Романа Малка. Про це повідомляє «ВВС Україна».

У Романа Малка – рвана рана біля ока. У нього влучив гумовий патрон, яким стріляла в протестувальників міліція. «Половина обличчя забинтована, хоча почувається він нормально», – каже кореспондент «ВВС Україна».

За його словами, журналіста в супроводі головного редактора видання та ще кількох колег ведуть до Олександрівської лікарні, щоб його рану оглянули медики. Як повідомляє видання, поодинці людям не радять іти в лікарню, оскільки є інформація, що людей звідти забирає міліція і порушує кримінальні справи.

Лікарі діагностували забій очного яблука, інформує «Український тиждень». Журналіст виконував редакційне завдання, коли його поранили.

21 січня Романа Малка виписали з лікарні. "Око ціле, просто розсічено збоку", – сказав він в коментарі ІМІ.

Наразі відомо про 30 представників ЗМІ, які під час виконання професійних обов'язків постраждали у зоні сутичок протестувальнкиів та міліції на вулиці Грушевського у Києві. Список постійно оновлюється.

Ще Новини