IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Facebook зізналась у прослуховуванні голосових повідомлень користувачів

Фото – ukrinform

Компанія Facebook оприлюднила інформацію про те, що платила сотням сторонніх підрядників за розшифровування голосових повідомлень користувачів. Водночас у компанії додали, що розшифрування припинили “більш ніж тиждень тому”. Про це повідомляє “Техно 24” з посиланням на Bloomberg.

Зазначається, що підрядники не знали про те, як було отримано повідомлення. За інформацією джерел, працівники слухали розмови, іноді непристойні, і не розуміли, навіщо вони їх розшифровують.

У Facebook уточнили, що користувачі погоджувалися на це в разі вибору спеціальної опції в додатку Messenger.

Підрядники перевіряли правильність розшифрування повідомлень штучним інтелектом Facebook, пояснили в компанії.

Агенція зазначає, що Facebook не повідомляла користувачів про те, що їхні повідомлення будуть прослуховувати треті особи. У політиці використання даних немає конкретних згадок про аудіоповідомлення. Вона передбачає збір “контенту, повідомлень та іншої інформації, яку ви надаєте” під час “надсилання повідомлень або спілкування один з одним”.

Як відомо, наприкінці липня The Guardian дізналася, що підрядники Apple могли без відома користувачів Siri слухати їхні голосові команди. Після цього компанія оголосила, що припиняє глобальну програму з оцінювання повідомлень з розмов із Siri. У серпні житель США подав до суду на Apple через прослуховування.

Ще Новини