ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook повідомив, що усунув збій, який розкрив мільйони паролів

22.03.2019, 15:02

Facebook заявив про усунення технічних проблем, через які для працівників компанії були розкриті паролі від сторінок мільйонів користувачів соцмережі. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Reuters.

“У Facebook заявили про усунення багу, який зробив видимими паролі від мільйонів сторінок користувачів цієї соцмережі для працівників компанії”, – йдеться в повідомленні.

У компанії, щоправда, уточнили, що ці паролі були доступні лише для 20 тисяч працівників Facebook та стосуються аж 2012 року. Ніхто, крім працівників компанії, їх бачити не міг.

Як відомо, інформацію про видимість цих паролів було встановлено в січні цього року під час чергової безпекової перевірки всередині компанії. Цей баг стосувався переважно користувачів такої версії соцмережі, як FacebookLite, яка популярна через своє менше використання інтернет-трафіку, особливо на смартфонах.

Як повідомляв ІМІ, 21 березня Facebook повідомив, що паролі значної кількості користувачів були доступні для співробітників цієї соціальної мережі і не були захищені від прочитання.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!