IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Facebook посилить контроль мови ворожнечі у М’янмі та Шрі-Ланці

Фото – ukrinform

Компанія посилить контроль контенту для недопущення дискримінації мусульманського населення у М’янмі та Шрі-Ланці. Обидві країни постраждали від конфлікту в соціальних мережах. Про це повідомляє Media Sapiens із посиланням на The Verge.

Компанія обмежить кількість повідомлень, які користувачі можуть переслати. Раніше такі зміни зробила WhatsApp.

У М’янмі переслідується мусульманська меншина – рогінджа. Facebook заявила, що такий крок зменшить поширення всього контенту від людей, які показують “зразок” порушення стандартів спільноти Facebook.

У компанії зазначили, що також будуть продовжувати блокувати людей, які безпосередньо сприяють насильству.

“Зменшення розподілу контенту є ще одним важелем, який ми можемо залучити для боротьби з поширенням мови ненависті”, – сказали в компанії.

Як зазначає видання, із 2016 року з М’янми виїхало близько 700 тис. мусульман-рогінджа. ООН заявила про геноцид.

У серпні минулого року Facebook видалила акаунт генерала Міна Аун Хлаїнга (Min Aung Hlaing), якого звинувачують в організації геноциду мусульман-рогінджа в М’янмі. Перед тим це зробила Twitter. У цій соціальній мережі він називав рогінджа більше іммігрантами, аніж громадянами М’янми. У Facebook він також заперечував злочини армії і заявляв, що військові боролися проти бойовиків, а не влаштовували геноцид.

У жовтні 2018 року вийшло дослідження The New York Times. Видання детально описувало, як влада М’янми поширювала у Facebook пропаганду для підбурення настроїв проти меншини мусульман-рогінджа.

Уже в листопаді компанія Facebook визнала, що зробила замало для запобігання насильству в М’янмі.

У березні минулого року Уряд Шрі-Ланки звинуватив Facebook у тому, що соцмережа не модерувала належним чином поширення мови ворожнечі і це призвело до антимусульманських погромів.

Ще Новини