IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

7

0

2

Експертна комісія при Держкіно не відбиратиме прокатне посвідчення телесеріалу “Не зарікайся”

Експертна комісія при Державному агентстві з питань кіно більшістю голосів проголосувала за збереження прокатного посвідчення серіалу “Не зарікайся” виробництва телеканалу “Україна”. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу каналу.

“У засіданні комісії взяли участь 16 експертів. Їм були продемонстровані кадри з серіалу “Не зарікайся” виробництва Front Cinema. Більшість членів засідання (12 осіб) зробили висновок, що в серіалі відсутнє порушення норм законодавства та етичних стандартів. Свій висновок експертна комісія передасть Державному агентству з питань кіно”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні 21 квітня призначить позапланову перевірку ТРК “Україна”.

Позапланова перевірка пов'язана зі скандалом, який вибухнув у соцмережах через серіал виробництва цього телеканалу – “Не зарікайся”. На думку деяких глядачів, в одній із серій нібито позитивно зображують проросійських сепаратистів і російські гібридні війська в Донбасі.

Ще Новини