IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

80

2

27

Держкомтелерадіо розширив перелік антиукраїнських видань до 184

Перелік антиукраїнських видань держави-агресора збільшився до 184 назв. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

“Станом на 10 липня до Переліку внесено 184 найменування книжкової продукції. Серед внесених книжок – опуси відомих українофобів – терориста Захара Прилєпіна, Едуарда Лімонова, ідеолога так званого “русского мира” Олександра Дугіна, полковника КГБ Анатолія Терещенка та інших. Назви “творів” говорять самі за себе – “Киевская хунта”, “Кровавые преступления бандеровской хунты”, “Киев капут”, “Конец проекта “Украина”, “Украина в огне евроинтеграции”, “Сверхчеловек говорит по-русски”, “Великая сталинская империя” тощо”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, останнє оновлення переліку відбулося 5 липня цьогоріч. Найбільше відзначилися у продукуванні і поширенні антиукраїнських пропагандистських видань такі російські видавництва, як “Вече”, “Эксмо”, “Центрполиграф”, “Алгоритм” та інші.

Саме цей Перелік став джерелом інформації під час відбору російських видавництв, щодо яких Держкомтелерадіо ініційовано застосування санкцій у зв’язку з систематичним випуском ними літератури антиукраїнського змісту. Держкомтелерадіо підготував та надіслав на погодження зацікавленим органам проект відповідного урядового розпорядження, яким передбачено застосування санкцій до 12 юридичних осіб Російської Федерації (9 видавництв та 3 власників веб-сайтів, які пропонують до продажу літературу антиукраїнського змісту в паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість її прочитання в режимі онлайн).

 

 

Ще Новини