IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Al Jazeera відсторонила від роботи двох журналістів через відео про Голокост

Міжнародна телекомпанія Al-Jazeera тимчасово усунула від роботи двох журналістів через відео про Голокост, у якому євреїв звинувачували в нібито “перебільшенні масштабів” цієї трагедії завдяки можливому контролю над ЗМІ та іншими установами. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на The Guardian.

Відео з назвою “Газові камери вбили мільйони євреїв… Так розповідає історія. Наскільки правдивим є Голокост і як з цього отримали користь сіоністи?” опублікував онлайн-канал новин катарського мовника AJ+ (який створює відеопояснювачі, призначені для передання в соціальних мережах).

Згідно з повідомленням, у ролику йшлося, що “разом з іншими євреї зіткнулися з політикою систематичних переслідувань”, але нібито через доступ єврейської громади до “фінансових ресурсів [та] медіа-інститутів”, вони змогли “привернути особливу увагу” до своїх страждань.

В Al-Jazeera повідомили, що відео та супутні повідомлення було швидко видалено з усіх сторінок AJ+ і облікових записів у соцмережах, “оскільки це суперечить редакційним стандартам мережі”.

Ще Новини