IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Активісти готують глобальну акцію до дня народження Олега Сенцова

Активісти готують чергову глобальну акцію до дня народження Олега Сенцова, який продовжує голодування у російській колонії, повідомляє Крим.Реалії.

“13 липня ‒ день народження Олега Сенцова. Давайте привітаємо його і покажемо, що весь світ вимагає звільнення політичних ув’язнених із в’язниць Росії!” – написали активісти у Facebook.

Організатори зазначають, що для участі в акції необхідно роздрукувати малюнок із зображенням Олега Сенцова, сфотографувати його на тлі будь-якого відомого пам’ятника або міської пам’ятки і викласти в мережу з хештегом #SaveOlegSentsov.

Напередодні активісти об’єднання “Євромайдан SOS” розпочали новий етап акції на підтримку Сенцова. Зокрема, активісти закликали надіслати від свого імені електронною поштою відкритий лист учасників глобальної акції #SaveOelgSentsov до президента, генерального секретаря і головам усіх політичних груп у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії та президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українських політв’язнів. Акції проходять у різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov.

Як повідомляв ІМІ, 14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

Росія так і не пустила українського омбудсмена Людмилу Денісову, яка перебувала в РФ, до українських в’язнів.

Ще Новини