IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Всеукраїнський медійний молодіжний форум

1-3 листопада в Харкові відбудеться Всеукраїнський медійний молодіжний форум. Він збере більше сотні учасників, які протягом трьох днів отримають прикладні знання з медіамаркетінгу, медіаменеджменту, нових форматів і нових інструментів створення контенту.

Спікери форуму продемонструють успішні кейси, а ментори – максимально завантажать учасників в медіаконтент, запропонувавши розробити модель власного ЗМІ, заверстані для нього сайт, наповнити його мультимедійним контентом, зняти відеоісторію або сюжет в форматі 360, записати радіопідкаст.

Протягом трьох днів у Форумі буде працювати студентське онлайн Radio 412 і радіо «Накипіло» в форматі «Радіо на три дні». Саме на базі діючої студії пройде майстер-клас по створення власного онлайн-радіо.

Реєстрація завершується 12 жовтня. Реєстраційна форма ТУТ.

Приєднуйся, якщо ти молодий журналіст, студент факультету журналістики, SMMник, піарник, редактор молодіжного ЗМІ, медіаменеджер, працівник піар-підрозділу органу державної влади.

Організатори – Українська Академія Лідерства та медіагрупа «Накипіло» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Харківської обласної державної адміністрації.

Всеукраїнський медійний молодіжний форум
1-3 листопада
вул. Танкопія, 12Б, Харків
Кількість місць обмежена.
Проїзд, проживання та харчування – за рахунок організаторів.

Ще Анонси