IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

ОБСЄ анонсував психологічні тренінги для журналістів, які працюють у зоні бойових дій

Фото – Marian Kushnir, Радіо Свобода

Координатор проектів ОБСЄ в Україні анонсував проведення низки тренінгів для журналістів, які працюють у зоні бойових дій. Проведення семінарів заплановано на 30 вересня, 9 жовтня, 11 жовтня і 27 жовтня 2017 року. Надіслати заявку на участь можна через форму. Про це повідомляє Media Sapiens.

Завершальним етапом стане робота в групах, індивідуальні консультації, а також побудова мережі взаємодопомоги серед журналістів.

За час проведення АТО з 2013 року було зареєстровано для отримання акредитації майже 4 000 журналістів, хоча не всі вони мали досвід роботи в зонах бойових дій. Згідно з даними анонімного опитування, яке організація проводила в серпні – вересні цього року, лише 15% респондентів зазначили, що в їх організації існує система психологічної підтримки співробітників. В опитуванні взяли участь 52 журналісти, з яких – 26 чоловіків і 26 жінок.

Зараз Координатор проектів ОБСЄ намагається налагодити систему надання психологічної допомоги медійникам, які висвітлюють конфлікт. Для цього організація проведе чотири відкриті семінари з психоедукації, мета яких – пояснити журналістам анатомію психіки, причини та базові психологічні процеси, які викликають стресові реакції, а також зняти стигматизацію з теми травми серед медійників.

Ще Анонси