IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Можливості для журналістів 🚀

Давайте разом зігріватися новими можливостями для медійників, бо у нас вони знову є! Наприклад, 100 програм із стипендіями та стажуваннями спеціально для журналістів. Вистачить для ознайомлення до початку зими!

💡Десята Всеукраїнська конференція журналістів-розслідувачів

ГО “Інститут розвитку регіональної преси” запрошує журналістів-розслідувачів, громадських активістів, студентів та викладачів, пов`язаних із розслідувальною журналістикою, взяти участь у Х Всеукраїнській конференції журналістів-розслідувачів. Цього року вона проходитиме 7-9 грудня і буде присвячена тематиці виборів, виборчого законодавства, можливостям і ризикам у роботі журналістів під час виборів.

Де: http://bit.ly/2QJzx8J

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 10 листопада 2018

💡 100 стипендіальних програм та програм для стажування для журналістів

Добрі люди зібрали цілий список із стипендіальних програм та програм для стажування, які підходять журналістам. У списку програми з різних міст у Сполучених Штатах, а також по всьому світу.

Де: http://bit.ly/2CBVYcY

Скільки: безкоштовно

Коли: різні дедлайни

💡 Гранти для фотографів, які працюють у зоні конфлікту

Aftermath Project пропонує грант для фотографів, які працюють у зоні конфлікту, а також показують, як люди вчаться жити знову, відбудовують будинки, як повертається до життя громадянське суспільство тощо. Пропозиції повинні включати розповідь про постконфліктну ситуацію, а також інформацію про використання гранту протягом року, коли претендент працюватиме над цією історією.

Де: http://bit.ly/2yvcln6

Скільки: 25000 доларів

Дедлайн: до 30 листопада 2018

💡 Онлайн-курс “Відео-продакшн для журналістів”

На курсі розкажуть про всі подробиці відео-продакшну від розробки концепції, до написання сценарію, монтажу та пост-продакшну. Безкоштовний курс для всіх охочих пропонує Knight Center for Journalism на своїй платформі відкритих курсів. Викладатиме журналіст та документаліст Білл Джентіле.

Де: http://bit.ly/2IPjxiS

Скільки: безкоштовно

Коли: з 22 жовтня 2018

💡 Премія Алларда для фотографів

Маєте гарні фотографії на тему боротьби за права людини та боротьби з корупцією? До чотирьох таких робіт можна представити для отримання премії Алларда. Роботи мають відображати теми сміливості, лідерства у подоланні корупції/боротьбі за права людини, особливо просуваючи прозорість, підзвітність, верховенство права тощо.

Де: http://bit.ly/2ywCxxJ

Скільки: 1000 канадських доларів

Дедлайн: до 1 листопада 2018

Ще Анонси