IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Можливості для журналістів 🚀

В цій підбірці і тревел-гранти, і можливість стажування в редакції DW, і Форум від Комісії з журналістської етики. Можливостей, як завжди, безліч, і вибір тільки за вами.

💡 “Професія – журналіст. Нові акценти 2019”

19 грудня у Києві відбудеться Форум від Комісії з журналістської етики для журналістів та журналісток “Професія – журналіст. Нові акценти 2019 року”. Запрошуються регіональні журналісти, медіа-активісти, всі, хто впливає на інформаційний дискурс України.

Де: http://bit.ly/2Ed7sDR

Скільки:  безкоштовно

Коли: 19 грудня 2018

💡 Моніторинг нових медіа: ТОП-5 війн в соцмережах 2018

Центр контент-аналізу розкаже про інформаційні кампанії в соцмедіа, які війни були найбільш інтенсивними і запеклими, які сторони воювали, чиї армії в соцмедіа найпотужніші.

Де: http://bit.ly/2QLkUFE

Скільки: безкоштовно

Коли: 13 грудня 2018

💡 Стажування в редакції Deutsche Welle

Журналісти, які володіють англійською та німецькою на професійному рівні, можуть подати заявки на стажування в редакції Deutsche Welle. Учасники можуть пройти практику протягом 18 місяців в одній з редакцій у Бонні, Берліні та одній з міжнародних редакцій в Брюсселі чи Вашингтоні.

Де: http://bit.ly/2GaTwwC

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: 11 січня 2019

💡 Тревел-гранти на відвідування семінару з наукової журналістики у Белграді 

Журналісти, які пишуть про науку, можуть отримати грант на відвідування семінару з наукової журналістики у Белграді. Семінари організовуються Центром етики в науці та журналістиці та Балканською мережею наукових журналістів. Семінар проводитиметься англійською мовою, обговорюватимуться такі теми як робота з даними, розслідувальна журналістика та висвітлення тем корупції.

Де: http://bit.ly/2L7GK0G

Скільки: гранти покривають переїзд та проживання

Дедлайн: 15 січня 2018

💡 Open Society пропонує стипендії для журналістів

Стипендійна програма організації Open Society приймає заявки від журналістів, які розробляють іноваційні підходи до висвітлення соціальних проблем. Стипендіати отримають до 100 000 доларів за роботу над книгою, журналістською чи науковою статтею.

Де: https://osf.to/2EoLgrc

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: 4 лютого 2018

Ще Анонси