IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Конкурс на участь у тренінгу для журналістів та журналісток

На фото: учасники попереднього тренінгу проходять гру-лабіринт внутрішньо переміщеної особи з представницею ГО “Взаємодія”

Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ЛГБТ* та ВПО**, яка пройде з 26 по 28 січня 2018 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область).

(*лесбійки, геї, бісексуали та трансгендерні люди та **внутрішньо переміщені особи)

Захід в першу чергу розрахований на практикуючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг складатиметься з двох частин: теоретичної (базова інформація стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, гомофобії, коректної лексики; положення та дискримінації ВПО тощо) та практичної (відпрацювання навичок роботи з матеріалами на конфліктно-чутливі теми, підготовка журналістських матеріалів; відпрацювання написання журналістських матеріалів про ВПО та на ЛГБТ-тематику; розбір журналістських стандартів у роботі із групами населення: ЛГБТ-спільнота та ВПО).

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою) та ГО «Взаємодія» (працює з ВПО). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками ЛГБТ-спільноти або внутрішньо переміщеними особами, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу взяти участь у тематичному конкурсі міні-грантів.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь у тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі / навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають БФ «Гендер Зед», ГО «Взаємодія» та громадська організація «Спілка молодих незалежних журналістів»

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://goo.gl/forms/KVoeDHqcKMzS4SVJ2

Заявки приймаються включно до четверга, 11 січня 2018 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 12 січня 2018 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

Ще Анонси