IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Конференція для редакторів комунальних друкованих ЗМІ що реформуються «Ідеї для локальних медіа: підходи та способи медіа бізнесу»

Медіа-хаб “Твоє Місто” спільно із Координатором проектів ОБСЄ в Україні запрошує редакторів регіональних комунальних друкованих ЗМІ до участі у всеукраїнській конференції  «Ідеї для локальних медіа: підходи та способи медіа бізнесу».

Захід відбудеться у Львові 27 жовтня з 9:00 до 17:30 у конференц-залі готелю «Львів» (просп. Чорновола 7).

Перед тим, з 23 по 26 жовтня, редактори п’яти районних реформованих газет що беруть участь у проекті ОБСЄ, пройдуть тижневе стажування в редакції “Твого міста” та прослухають спеціально розроблені лекції у Школі журналістики УКУ.

Теми які обговорюватимуться під час конференції:

  • Головні виклики в медіа і суспільстві: структура аудиторій, інструменти, гроші, вплив он-лайн;
  • Практичні кейси та досвід редакторів з сусідніх країн: щільний контакт із читачем; постійні новації, високий темп змін та нових пропозицій і читачам, і рекламодавцям;
  • Як знаходити рішення, коли вони закінчуються? Впровадження змін в колективах і системах. Критичне мислення та дизайн мислення;
  • Проекти, які заробляють. Бізнес для медіа. Практичні кейси;
  • Про що і чому медіа ніколи не розповідають? Як контент впливає на якість медіа та розширює читацькі аудиторії;
  • Як зробити медіа максимально наближеним до читачів;
  • Що повинен робити топ-менеджер редакції. Редакторський ньюз-рум;
  • Медіа-магазин ідей для районних газет (практична робота).

Це третя подія для регіональних комунальних друкованих видань організована в рамках проекту ОБСЄ «Подальша підтримка реформи державних та комунальних ЗМІ». Його мета — познайомити учасників із інструментами та підходами, які використовуються успішними регіональними медіа у своїй роботі та «побудувати мости» між редакціями нових успішних регіональних ЗМІ та друкованими ЗМІ що роздержавлюються.

Участь у події безкоштовна, витрати на проїзд буде компенсовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні за умови пред‘явлення оригіналів квитків «туди» і «назад». Потреба  у поселенні обговорюватиметься із організаторами в індивідуальному порядку.

Для реєстрації прохання заповнити форму за посиланням ТУТ.

Ще Анонси