IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

До 7 вересня – прийом заявок на тренінг з цифрової безпеки

ГО “Інтерньюз-Україна” запрошує українських журналістів та прес-офіцерів ЗСУ на один з двох одноденних тренінгів, що відбудуться в Києві 12 та 21 вересня. Навчання відбудуться в рамках проекту “Інтернет-свобода”.

Під час тренінгу учасники засвоять навички:

  • як захистити свої облікові записи (пошта, соціальні мережі);
  • як захистити пристрої (лептоп, телефон) від конфіскації, викрадення, втрати тощо;
  • як захистити пристрої від шпигунських програм та вірусів;
  • як забезпечити захищене з’єднання з мережею Інтернет;
  • як убезпечити електронне листування та голосові розмови.

Увага! Для участі обов’язково потрібно привезти з собою ноутбук або планшет.

Місце проведення: офіс ГО “Інтерньюз-Україна”, вул. Ризька, 15. План розташування офісу можна побачити тут.

Для того, щоб подати заявку на участь у тренінгу, потрібно заповнити анкету до 18.00 четверга 7 вересня. Відібрані учасники будуть проінформовані до 17.00 п’ятниці 8 вересня.

Тренери:

Ірина Чулівська – експертка з цифрової безпеки Інституту масової інформації, проводить тренінги і консультації для українських журналістів, активістів та правозахисників. Випускниця ISC Project ТоТ Programm.

Максим Луночкін – ІТ-спеціаліст в Українській Гельсінській спілці з прав людини (УГСПЛ), тренер і консультант з цифрової безпеки. Працює з правозахисниками, журналістами та громадськими діячами.

Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд (купе та другий клас Інтерсіті), забезпечують харчуванням під час проведення тренінгу. Увага! Організатори не забезпечують учасникам проживання в місті Києві.

За додатковою інформацією звертатись до: тренінг 12 вересня – Діанна Бущук за телефоном /063/820-76-10 або dbushchuk@internews.ua, тренінг 21 вересня –  Дмитро Зінчук за телефоном /095/085-18-84 або dzinchuk@internews.ua.

 

Ще Анонси