IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

До 30 серпня – прийом заявок на посаду Уповноваженого із захисту державної мови

Фото – dt.ua

Оголошено конкурс на посаду Уповноваженого із захисту державної мови. Заявки приймаються до 30 серпня (включно). Конкурс відбудеться 4 вересня, повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

“З метою забезпечення відкритості та неупередженості при визначенні такої кандидатури в Секретаріаті Уповноваженого відкрито конкурс для подання заяв від претендентів на вказану посаду для подальшого відбору та внесення пропозиції до Кабінету Міністрів України”, – йдеться у повідомленні.

Вимоги до кандидатури кандидатів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови містяться у статті 50 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Заяви та інші документи для участі у конкурсі мають бути надіслані рекомендованим листом (з повідомленням про вручення) або подані до Секретаріату Уповноваженого (вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008) з позначенням на конверті “На конкурс з добору кандидата на посаду Уповноваженого із захисту державної мови”.

Документи, подані в інший спосіб (електронною поштою тощо) не приймаються.

Документи приймаються до 24 години 30 серпня (включно).

Конкурс відбудеться 4 вересня об 11:00, кабінет 403, вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008.

За додатковою  інформацією звертатися за тел. (044)253-79-72 або на e-mail: Hnapovskiy@ombudsman.gov.ua (Гнаповський Андрій Олександрович).

Як повідомляв ІМІ, 16 липня в Україні набув чинності Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Ухвалений закон гарантує позиції української мови в державному управлінні, сфері послуг, освіті й медіа. Законом, зокрема, передбачено запровадження посади Уповноваженого із захисту державної мови, який розглядатиме скарги та зможе штрафувати суб’єкти господарювання за порушення вимог закону щодо застосування державної мови у сфері обслуговування споживачів.

Ще Анонси