IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

До 17 лютого – реєстрація на семінар про роботу ЗМІ в умовах збройного конфлікту

Фото – detector.media

27-28 лютого ГО “Інтерньюз-Україна” запрошує редакторів регіональних ЗМІ на безкоштовний семінар про журналістські стандарти в умовах війни і дії редакцій в умовах локальних збройних зіткнень.

Під час семінару будуть обговорені такі запитання:

  • якими є журналістські стандарти та етика в умовах збройного конфлікту,
  • як організувати роботу редакції,
  • як залишатися об’єктивними, висвітлюючи події,
  • що робити під час військових дій у вашому місті,
  • як захистити себе, редакцію, колег і близьких.

Спікери заходу – медіатренери Олександр Макаренко та Ігор Куляс.

Програма семінару передбачає практичний блок: учасники дізнаються, яким має бути протокол дій журналіста/редакції у загрозливих ситуаціях, а також почують реальні історії та поради від очевидців військових подій і журналістів, які пережили окупацію.

Участь можуть взяти редактори регіональних медіа із 10-ти областей (Вінницької, Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, Херсонської, Запорізької області).

Для участі потрібно заповнити реєстраційну анкету до 17 лютого. Кількість учасників обмежена. Результати відбору надійдуть на поштові скриньки аплікантів до 20 лютого.

Місце проведення: Київ, офіс ГО “Інтерньюз-Україна” (вул. Ризька, 15).

Участь у семінарі є безкоштовною, організатори покривають витрати на проїзд (потяг не вище класу “купе”, Інтерсіті 2-го класу та автобуси [відстань до Києва — до 300 км] за наявності оригіналу квитка), забезпечують харчуванням під час проведення семінару та проживанням.

Контактна особа – Юлія Костащук, ykostashchuk@internews.ua.

Семінар проводить ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Медійна програма в Україні”, що фінансується USAID та виконується Internews Network.

Ще Анонси