IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

До 16 червня – прийом заявок на стипендію для відпочинку та притулку

Фото – fgorenie.org

Німецька філія “Репортерів без кордонів” запрошує трьох журналістів з країн у стані кризи, або у стані війни до Берліну для відпочинку та притулку на термін трьох місяців.

“Стипендія для відпочинку та притулку” (Rest and Refuge Scholarship) є проєктом німецької філії “Репортерів без кордонів” та Фонду “Panter Foundation”, неурядової організації, пов’язаної з берлінським щоденним часописом. Фінансують стипендію “ZEIT Foundation Ebelin”, “Gerd Bucerius” та Євагелістська церкка у Німеччині (EKD).

Перша стипендія буде надана з вересня до листопада 2019 року, друга – з березня до травня 2020 року, а третя – з квітня до червня 2020 року.

Хто може подати заявку:

  • журналісти, які потребують на деякий час відсторонитися від важких умов роботи, в яких вони перебувають. Зокрема, коли журналіст готував матеріали, перебуваючи під тиском, або працював над матеріалами у зоні військових дій, чи заворушень.  
  • журналісти, які відчувають, що повинні не висовуватися деякий час та бути поза увагою служби державної безпеки через свою журналістську роботу.

Що пропонується:

  • відшкодування витрат на дорогу, пристойне помешкання, щомісячну стипендію у розмірі 1000 євро та безкоштовний транспорт у Берліні упродовж трьох місяців.
  • учасники можуть повністю залишатися поза публічного життя, використовувати час на те, щоби писати, або на роздуми, або можуть досліджувати політичне та культурне життя у Берліні.

Умови:

  • учасники повинні бути у змозі спілкуватися простою англійською або німецькою мовами за допомогою словника.
  • учасники повинні мати відповідний досвід роботи журналіста.
  • твердий намір повернутися до своєї країни після трьох місяців перебування у Берліні.   

Заповнені заявки надсилати (https://t1p.de/6uia, документ Word) на адресу auszeit@reporter-ohne-grenzen.de. Останній строк подання заявки: 16 червня 2019 року.

Оргіназатори пропонують спілкуватися посередництвом кодованого електронного листування (http://t1p.de/4hdh).

Про рішення щодо надання стипендії кандидатам буде повідомлено щонайпізніше наприкінці липня.

Ще Анонси