IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

6 червня – круглий стіл на тему: “Свобода слова в Україні: виклики та можливі рішення”

Фото – DW

6 червня в Укрінформі о 9:00 розпочнеться круглий стіл на тему: “Свобода слова в Україні: виклики та можливі рішення” з нагоди Дня журналіста (зала 2).

Учасники заходу обговорять основні виклики та пріоритети у сфері медіа, актуальні проблеми у сфері законодавчого регулювання та  інструменти для покращення стану свободи слова в Україні, а також підсумки реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

Організатори: Міністерство інформаційної політики України спільно з проектом Ради Європи “Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в України” та ГО “Інститут масової інформації”.

Учасники: представники Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства інформаційної політики України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, ПАТ “НСТУ”, Комісії з журналістської етики, ГО “Інститут масової інформації”, а також представники громадянського суспільства та міжнародних організацій.

Захід є можливістю провести комплексний діалог між органами державної влади, правоохоронними структурами, громадянським суспільством та міжнародними організаціями задля покращення стану свободи слова в Україні та  правового захисту журналістів.

Акредитація ЗМІ – anna@ukrinform.com, контактні телефони: (044)  299-03-32; 299-05-01.

Адреса Укрінформу”: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”). Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Ще Анонси