ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

5 вересня у Чернівцях - публічна розмова "Жінки. Як забезпечити рівний доступ до політики?"

04.09.2018, 10:37
Фото - update.com.ua

5 вересня о 17:00 у приміщенні Чернівецької міської ради (Центральна площа, 1, каб. 105) відбудеться відкриття виставки та публічна розмова на тему “Жінки. Як забезпечити рівний доступ до політики?”.

Захід організовує громадська організація “Центр UA” в межах спеціальної теми “Жінки. Рівність. Політика” 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”.

У чинному скликанні Чернівецької міської ради — лише 5 депутаток жінок із 41 представника депутатського корпусу. У Чернівецькій обласній раді з 64 обранців — 10 жінок. Паритетність у політиці є запорукою підвищення рівня життя населення, адже тільки вона дозволяє представляти інтереси та враховувати потреби всіх громадян.

За результатами загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва” спільно з соціологічною службою “Ukrainian Sociology Service”, у суспільстві немає єдності в питанні щодо рівня участі жінок у політиці та державному управлінні на національному рівні: 37% громадян вважають, що жінки представлені в цих сферах достатньо (39% чоловіків і 35% жінок), 33% – що недостатньо (серед цієї групи респондентів 30% – чоловіки, 36,5% – жінки), а 30% певної думки з цього питання не мають.

Публічне обговорення — один з багатьох необхідних кроків, що має актуалізувати проблему на всіх рівнях представництва та сприяти встановленню ґендерного балансу в українській політиці.

Питання до обговорення:

  • Чи існує дискримінація жінок в українській політиці на місцевому та національному рівнях?
  • У який спосіб можна подолати дискримінацію жінок в українській політиці?
  • Що отримає суспільство в результаті збільшення представництва жінок у політиці?

Учасники обговорення:

  • Михайло Павлюк, перший заступник голови Чернівецької ОДА;
  • Аксиня Куріна, представниця ГО “Центр UA”, координаторка 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп Цензурі! Громадяни за вільні країни”;
  • Любов Годнюк, депутатка Чернівецької обласної ради;
  • Василь Продан, в.о. Чернівецького міського голови;
  • Тетяна Татарчук, директорка Чернівецького ЦРМС;
  • Наталія Ротар, професор, доктор політичних наук;
  • МодераторкаІнна Кубай, голова ГО “Квадривіум”.

За детальною інформацією звертайтесь до Ольги Обершт — (095) 487 91 00; [email protected].

5-й Міжнародний конкурс “Стоп Цензурі! Громадяни за вільні країни” впроваджується в межах проекту "Прозорість і доброчесність публічного сектору", який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015–2018 рр.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем у галузі людського розвитку.

Liked the article?
Help us be even more cool!