ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

26 жовтня - презентація результатів соцдослідження про ставлення до тез російської пропаганди

22.10.2018, 12:31
Фото - delfi.lt

26 жовтня з 12:00 до 13:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Б. Хмельницького 8/16) відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження КМІС на замовлення ГО “Детектор медіа”, в рамках якого громадяни України висловили своє ставлення до розповсюджуваних в інформаційному просторі тез російської пропаганди і меседжів української влади.

Зокрема, про Томос, місце України в ЄС і НАТО, готовність до “миру за всяку ціну”, міжнародну підтримку України, зовнішню та внутрішню політику тощо. Також респонденти відповіли на запитання щодо персональної або інституційної  відповідальності органів влади за вирішення тих чи інших нагальних проблем.

Дослідження провів КМІС з 28 серпня по 24 вересня 2018 року. Польовий етап тривав з 08 по 23 вересня 2018 року. В результаті польового етапу було зібрано 2026 анкет.

Опитування проводилося в 109 населених пунктах (PSU) у всіх областях України, окрім автономної республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюється Україною.

У презентації візьмуть участь:

  • Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”,
  • Антон Грушецький, заступник директора КМІС,
  • Галина Петренко, директорка ГО “Детектор медіа”.

У лютому 2018 року ГО “Детектор медіа” разом із КМІС проводили дослідження “Протидія російській пропаганді та медіаграмотність: результати всеукраїнського опитування громадської думки”. У грудні 2016 року – дослідження “Як російська пропаганда впливає на суспільну думку в Україні”. У травні 2015 року — дослідження “Ставлення населення до ЗМІ, пропаганди та медіареформ у період конфлікту”.

Дослідження було здійснене за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (Danida).

Презентація відбудеться з послідовним перекладом на англійську мову.

Liked the article?
Help us be even more cool!