IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

22 лютого – мандрівний кінофестиваль про журналістику “Кіномедіа”

22 лютого у Києві о 19:00 відбудеться кінопоказ найкращих короткометражних фільмів про журналістику фестивалю “Кіномедіа”, який відбудеться у INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49А, метро Золоті Ворота).

До програми перегляду увійдуть 16 найкращих короткометражних фільмів фестивалю за минулі роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику.

Після перегляду відбудеться дискусія з Андрієм Баштовим – головним редактором The Village Україна.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/3m1L89fXlmVsYK7l1

Також цього сезону з лекціями Мандрівний фестиваль “Кіномедіа” завітає до Кропивницького та Сум.

Прийом фільмів на конкурсну частину фестивалю триває, більше деталей шукайте на сайті конкурсу у розділі “Фестиваль”. Можна долучитися до офіційних сторінок фестивалю “Кіномедіа” у Facebook, Telegram та Instagram.

“Кіномедіа” – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган “Кіномедіа” – “Роздягни медіа в кіно!”.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA). Інформаційні  партнери фестивалю:  Детектор медіа, uFest.in.ua, ГУРТ, CinemaHall, Експеримент, Режисер.Орг, ФРІ, Today.kiev.ua, НСКУ,  НАШ КИЕВ, Бюро Української Кіножурналістики (БУК), Радіо Аристократи.

Ще Анонси