IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

18 грудня – презентація доповіді міжнародної місії Домів прав людини, яка відвідала Крим

18 грудня з 14:00 до 15:30 в Українському кризовому медіацентрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація доповіді міжнародної місії Домів прав людини, яка відвідала Крим.

Візит правозахисників до окупованого Кримського півострова відбувся з 14 по 18 вересня 2018 року, в ньому взяли участь представники Домів прав людини з Азербайджану, Білорусі та України.

У фокусі правозахисної місії були проблеми зі свободою слова, мирних зібрань та об’єднань, а також переслідування правозахисників і громадських активістів в Криму. Поїздку підтримав Фонд Домів прав людини (Осло, Норвегія) і організація People in Need (Прага, Чехія).

Учасники прес-брифінгу:

  • Олег Мацкевич, представник Білоруського Дому прав людини ім. Бориса Звозскова;
  • Кирило Єкимов, представник Освітнього Дому прав людини в Чернігові;
  • Дар’я Свиридова, юристка Української Гельсінської спілки з прав людини.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру інформації з прав людини, представниця Кримського Дому прав людини.

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, органів влади, неурядових організацій, посольств та міжнародних організацій. Реєстрація учасників на місці. Передбачений синхронний переклад англійською мовою.

Захід також буде транслюватися онлайн з англійським перекладом на сайті http://uacrisis.org/.

Додаткова інформація за телефоном (067) 445-95-43 або на e-mail tp@humanrights.org.ua.  

Фонд Домів прав людини об’єднує правозахисні організації в Будинки прав людини. Мережа Домів прав людини включає 16 будинків в 11 країнах, розташованих у Східній і Західній Європі, на Кавказі та на Балканах. Фонд Домів прав людини знаходиться в Осло, а також є офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.

Презентація доповіді місії Домів прав людини за результатами поїздки до Криму вже відбулася у Берліні, Тбілісі і Женеві. Національна презентація в Україні відбудеться 18 грудня 2018 року.

Ще Анонси