IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

12 лютого – презентація “Білої книги спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018”

Фото – DW/Sergey Elkin

12 лютого у Києві відбудеться презентація дослідження Міністерства інформаційної політики України “Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018”. Про це повідомляється на сайті Міністерства інформаційної політики.

“Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018” – це збірник фейків російської пропаганди, спрямованих на підрив територіальної цілісності України та її дискредитацію на міжнародній арені”, – йдеться у повідомленні.

Книга структурована у вигляді набору “серіалів” (наративів) з декількома “сезонами” (піднаративами) в кожному, які показують послідовне використання одних і тих самих тем російськими пропагандистами протягом 2014-2018 років. У “Білій книзі” авторський колектив Міністерства показав, які теми найбільш часто використовувалися в інформаційних атаках на Україну, яким чином вони розгорталися та якими каналами поширювалася дезінформація, йдеться у повідомленні.

Презентуватиме дослідження заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

Початок заходу – о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 в прес-центрі національного інформаційного агентства “Укрінформ”.

Підтвердити участь можна тут.

Ще Анонси