IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Журналіст Олексій Братущак увійшов до Незалежної медійної ради за квотою ІМІ

Фото – detector.media

Журналіст Олексій Братущак увійшов до складу Незалежної медійної ради за квотою ГО “Інститут масової інформації”. Водночас один із чинних членів вийшов з медійної ради за власним бажанням. Такі організаційні зміни відбулися у складі НМР, повідомляється на сайті Незалежної медійної ради.

Олексій Братущак є журналістом та колумністом “Української правди”, а також журналістом тижневика “Деталі” на телеканалі ZIK. До цього впродовж 11 років працював на 5 каналі. Загалом же журналістську кар’єру він розпочав ще у студентські роки.

У медійній раді він замінить медіа-експертку та викладачку Діану Дуцик, яка складає свої повноваження.

Також про вихід зі складу Незалежної медійної ради оголосив експерт та медіа-юрист Олександр Бурмагін. Повноваження члена Ради він складає за власним бажанням.

Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (“Детектор медіа”, Інститут масової інформації, “Інтерньюз-Україна”, Фундація “Суспільність”, Центр демократії та верховенства права). Незалежна медійна рада функціонує як постійний громадський моніторинговий та консультативний орган, що розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації в медіа, а також порушень норм журналістської етики.

Ще Наша діяльність