IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Юрист ІМІ розповів редакторам реформованих газет, як діяти в бізнес-середовищі

Фото Фейсбук Людмили Арман

Юрист ІМІ Алі Сафаров розповів редакторам і працівникам реформованих друкованих  засобів масової інформації, як діяти в бізнес-середовищі. Зустріч відбулася 22 лютого в Запоріжжі.

За його словами, редактори розпитували про різні аспекти діяльності газети, а саме щодо правових норм, що їх регулюють.

“1 січня 2019 року процес реформування закінчився, але запитання – залишилися. Реформованим виданням доводиться звикати до діяльності в бізнес-середовищі, і юридичні поради є дуже для них потрібними. Як правильно отримувати інформацію в органу місцевого самоврядування, якщо він уже не хоче давати інформацію “не своїй” газеті? Як розміщувати рекламу? Як укладати трудові договори з журналістами. А чи може бути таке, що залучаються журналісти-фрілансери? А як правильно оподатковувати діяльність редакції? А чи можна нараховувати дивіденди учасникам реформованої редакції? А як розміщувати інформацію в Інтернет? Питань дуже багато”, – розповів юрист.

Захід організував Укртелерадіопресінститут за підтримки Офісу проектів ОБСЄ.

Нагадуємо, що в ІМІ працює юридична гаряча лінія. Журналісти та інші працівники засобів масової інформації можуть звернутися за консультацією до юристів з приводу різних аспектів журналістської діяльності і діяльності ЗМІ, зокрема під час виборчого періоду, за телефоном  (050) 447-70-63 (в робочий час у будні дні та цілодобово в день голосування) та письмово на електронну адресу info@imi.org.ua.

Ще Наша діяльність