IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Юрист ІМІ провів семінар з публічної інформації для держслужбовців

Фото організаторів семінару

Юрист Інституту масової інформації Алі Сафаров провів 4 червня для державних службовців семінар з доступу до публічної інформації.

Учасниками семінару були близько 30 державних службовців різних управлінь і відділів органів влади і місцевого самоврядування, які працюють над публічною інформацією, зокрема відповідями на запити про доступ до публічної інформації.

За чотири години занять юрист пояснив держслужбовцям важливість доступу до публічної інформації, роз’яснив норми закону, порядок і процедури доступу.

Також під час семінару Алі Сафаров проаналізував конкретні випадки щодо доступу до інформації, які наводили учасники семінару, і надав рекомендації, як діяти в майбутньому.

“Семінар був дуже важливим і корисним для учасників. Бо часто державні посадовці замість надання інформації намагаються вигадати підстави для відмови в задоволенні запиту. Проте на семінарі було донесено, що чітке дотримання порядку і процедури, передбаченої законодавством, своєчасне і повне надання інформації за запитом є більш доцільним. Що відповідь на запит має надаватися незалежно від того, з якою метою цю відповідь планують використати, і якщо вона відповідає вимогам закону – використати її з метою нанесення шкоди буде неможливо”, – прокоментував юрист.

Семінар проводився за запрошенням Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Ще Наша діяльність