IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Представниця ІМІ на Волині обговорила з поліцією порушення прав журналістів у регіоні

Фото – vl.npu.gov.ua

Цього року слідчі волинської поліції розслідували чотири кримінальні провадження стосовно порушень прав журналістів. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків керівника поліції Волині Олександр Климовський на зустрічі з регіональною представницею громадської організації “Інститут масової інформації” Маєю Голуб, повідомляється на сайті Нацполіції у Волинській області.

Під час зустрічі було обговорено стан розслідування правопорушень, скоєних щодо працівників засобів масової інформації, і перспективи співпраці з регіональною представницею ІМІ.

“Протягом цього року слідчі волинської поліції розслідували три кримінальних провадження за ознаками злочинів, передбачених ст. 171 Кримінального кодексу України. Йдеться про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Також розслідувалося одне кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо журналіста”, – повідомив Олександр Климовський.

Крім того, під час зустрічі обговорювалися питання забезпечення та захисту гарантованих українським законодавством прав журналістської діяльності.

Торік поліція області розслідувала дев’ять кримінальних проваджень цієї категорії, з яких шість – за ст. 171 Кримінального кодексу України.

За його словами, розслідування правопорушень, пов’язаних із перешкоджанням професійній діяльності журналістів, перебуває на постійному контролі керівництва поліції області.

У зустрічі також узяв участь завідувач сектору комунікації поліції Волині Віктор Гомоль.

Зустріч відбулася в Головному управлінні Національної поліції в області з ініціативи Інституту масової інформації.

Ще Наша діяльність