IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Інцидент із власкором “Голосу України” мають розглянути КЖЕ та Медійна рада – Романюк

Фото – detector.media

Виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк вважає неприпустимими та неетичними висловлювання власного кореспондента газети “Голос України” в Чернігівській області Василя Чепурного щодо кандидата в народні депутати від партії “Слуга народу” Жана Беленюка. Про це вона сказала в коментарі Радіо Свобода.

“Це неприпустимо не лише з точки зору журналістської етики, а й з точки зору етики людської. Це мова ворожнечі, а журналісти мають бути дуже обережні, бо вони впливають на громадську думку”, – сказала Оксана Романюк.

На її думку, на цей випадок має відреагувати Комісія із журналістської етики і Незалежна медійна рада.

Як повідомляв ІМІ, 9 червня власний кореспондент “Голосу України” в Чернігівській області Василь Чепурний написав на своїй сторінці у Facebook антисемітський та расистський пост щодо кандидата в народні депутати від партії “Слуга народу” Жана Беленюка.

10 червня редакція газети “Голос України” вибачилася за некоректні висловлювання свого власного кореспондента в Чернігівській області Василя Чепурного щодо Жана Беленюка та розглядає питання доцільності перебування журналіста на обійманій посаді.

Ще Наша діяльність