IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

80

2

27

Експерти ІМІ навчають правоохоронців захищати журналістів та протидіяти безкарності

26 червня стартував навчальний семінар “Захист професійної діяльності журналістів та свобода слова в Україні: протидія безкарності”. В Дніпрі у семінарі беруть участь більше тисячі правоохоронців з 20 областей України.

Для правоохоронців проведуть навчальні лекції медіа-юрист ІМІ  Алі Сафаров та регіональна представниця ІМІ в Дніпрі Валерія Мальченко.

Організатор заходу – Рада Європи, партнери – Інститут масової інформації, Генеральна прокуратура України, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Адміністрація Президента України та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

 

“Безпека журналістів є важливим пріоритетом Плану дій Ради Європи для України на 2018–2021 роки. Тому з 1 липня цього року стартує новий медійний проект Ради Європи “Зміцнення свободи медіа, доступу до публічної інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні”. Одним із завдань проекту є поліпшення безпеки журналістів, зокрема в передвиборчий період, як результат поліпшення законодавства та практичних дій для боротьби з безкарністю” – зазначила Галина Смірнова.

 

📷 Фото: Галина Смірнова

Ще Наша діяльність