IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Експертки ІМІ презентували гендерний моніторинг українських ЗМІ

17 листопада відбулося обговорення за круглим столом «Проблема гендерного дисбалансу в українських ЗМІ. Чи є шляхи вирішення?».

Співорганізаторами події є  Комісія із журналістської етикиІнститут масової інформаціїІнститут розвитку регіональної преси, кампанія проти сексизму “Повага” та соціальний проект “Жінки – це 50% успіху України”, за підтримки Національного демократичного інституту (НДІ) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Детектор медіа.

Вперше за круглим столом зібралися експерти та експертки, представниці та представники преси, народна депутатка, журналістки та журналісти, також до обговорення приєдналася міністриня пані Супрун.

Оксана Романюк, виконавча директорка ІМІ, презентувала дослідження ІМІ щодо наявності жінок в друкованих та онлайнових медіа. Ознайомитися з дослідженням можна за посиланням.  

Діана Дуцик, виконавча директорка Детектора медіа, презентувала дослідження щодо присутності жінок на українському телебаченні, включаючи ток-шоу на соціально-політичну тематику.  Ознайомитися з дослідженням можна за посиланням.  

✔️ Також під час заходу на сторінці ІМІ роздавався стрім:

 

 

Ще Наша діяльність