IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Експерт ІМІ навчав студентів Відкритого університету реформ інформаційної безпеки

Експерт ІМІ Роман Кабачій провів у Відкритому університеті реформ (ВУР), що існує при Реанімаційному пакеті реформ (РПР), практикум на тему “Інформаційна безпека: виклики сьогодення”.

Зараз університет проводить заняття для 6-го набору слухачів ВУР. 2 грудня відбулося чергове заняття, котре провели директорка Української федерації убезпечення та експертка РПР з пенсійних питань Галина Третякова, Роман Кабачій з ІМІ та регіональний координатор РПР Іван Омелян. 

Роман Кабачій розповів про основи інформаційної безпеки: потребу розрізняти фейкові новини, важливість та небезпеку маніпуляцій у заголовках (згідно з даними досліджень, біля 40% користувачів інтернету читають переважно заголовки, не зазираючи у тексти новин).

Експерт зауважив також на питанні маніпуляції – джинси, особливо у політичному середовищі. Також розказав про інструментарій передусім російської пропаганди: абсурдні тези, повтори однієї інформації, використання фейків, імітація свободи слова, пошук внутрішнього ворога та звернув увагу на наслідки таких методів. Розповідь супроводжувалася прикладами з друкованих та інтернет-ЗМІ.

Упродовж практикуму та опісля студенти ставили питання, в тому числі щодо рівня, ймовірності та доцільності фейків і маніпуляцій з українського боку.

ІМІ

 

 

Ще Наша діяльність