IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

56

2

13

Запрацював оновлений сайт ІМІ

Сьогодні, 17  липня, запрацював оновлений сайт Інституту масової інформації.

Ми намагалися зробити сайт зручним у користуванні та інтерактивним. Тепер вся інформація про ІМІ зібрана в одному розділі “Про нас” та систематизована – можна легко почитати про місію та цінності, історію, переглянути річні звіти та побачити в обличчя всю команду ІМІ.

Серед новинок на сайті: з’явився розділ “Інфографіка”, де ми збираємо всю інфографіку, щоб легше було простежити тенденції і точно нічого не загубити.

У розділі “Посібники” тепер доступні всі книжки, які написали експерти ІМІ, а також наші партнери. А всі дослідження джинси, гендеру, журналістських стандартів та інших аспектів діяльності ЗМІ зібрані у розділі “Дослідження”.

Інноваційною новинкою на сайті є інтерактивний графік основних порушень прав журналіста. Тепер можна прямо на головній сторінці бачити як змінюються основні порушення свободи слова помісячно протягом року.

У розділі “Блоги” можна почитати тексти всіх представників ІМІ в регіонах та ознайомитися з актуальними проблемами місцевої журналістики конкретної області.

Сподіваємось, що оновлений дизайн сайту став більш дружнім до користувача, пропонує простий та легкий спосіб пошуку інформації, яка може бути вам цікавою.

Ми працювали над сайтом декілька місяців і намагалися зробити його максимально зручним та будемо щиро вдячні, якщо будете повідомляти нам про найменші неточності на імейл info@imi.org.ua.

Ще Новини