IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

Терористи приговорили викраденого журналіста Острова до пожиттєвого штрафбату – він риє окопи

Головний редактор Острова Сергій Гармаш вважає, що позаштатного кореспондента видання Олександра Чернова викрали через співробітництво з інтернет-виданням Остров. Наразі відомо, що Чернова терористи приговорили до “пожиттєвого штрафбату” і він зараз у Семенівці риє окопи. Про це Гармаш повідомив в коментарі регіональному кореспонденту ІМІ.

Зокрема, Гармаш підтвердив інформацію про викрадення у місті Єнакієве Донецької області Чернова.

Як зазначив Гармаш, невідомо, чи був Чернов викрадений під час виконання журналістських обов'язків, оскільки за основною професією він – лікар. Проте Гармаш впевнений, що співробітництво із Островом вплинуло на те, що Чернова викрали, до того ж він ніколи не приховував своїх політичних поглядів.

"В тому, що його викрали саме через співробітництво із Островом я впевнений на 100%. У місті (Єнакієве – ред.) він став відомий саме завдяки своїм матеріалам на сайті", – сказав Гармаш.

За інформацією Гармаша, Чернов зараз знаходиться у селищі Семенівка, що неподалік від Слов'янська. "Стрелков його "приговорив до пожиттєвого штрафбату", він зараз у Семенівці – риє окопи. Тож якщо розпочнеться атака української армії, його можуть вбити свої ж", – додав Гармаш.

Нагадаємо, 26 червня бойовики сампроголошеної “Донецької народної республіки” викрали в Єнакієвому (Донецька область) лікаря і позаштатного кореспондента інформаційного агентства «ОстроВ» Олександра Чернова, повідомляє informator.lg.ua.

Видання звертало увагу, що у соціальних мережах опубліковано заяву «головнокомандуючого армією «ДНР» Ігоря Стрєлкова від 27 червня, який пише, що Чернова затримано “не за антиросійський блог в «Острові», а за те, що будучи лікарем-анестезіологом, відмовився надати медичну допомогу жінці з Краматорська, доставленої з пораненням, під приводом, що “не допомагатиме сепаратистці”.

Ще Новини