IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

5

0

1

Ведучий програми “Ревізор” потрапив у лікарню після нападу на зйомках (оновлено)

Ведучий програми “Ревізор” (Новий канал) Микола Тищенко потрапив до лікарні після бійки на зйомках в одному з готельно-ресторанних комплексів Кам’янець-Подільського (Хмельницька область). Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на прес-службу Нового каналу.

Згідно з повідомленням, команда проекту намагалася проінспектувати один з готельно-ресторанних комплексів міста. Але на вході на них чекав агресивно налаштований власник цих закладів.

Чоловік (який одразу  заявив, що він – колишній боксер і афганець) зачинив двері перед операторами. Але Тищенко у будівлю встиг потрапити.

“Все сталося швидше, ніж ми встигли щось сказати. Ніякі наші слова про те, що ми журналісти і діємо на законних підставах, не допомагали. Поки ми розбиралися, Микола пішов на кухню ресторану. Він навіть не відразу зрозумів, що операторів з ним немає. Дорогою власник кілька разів спробував вдарити Миколу по голові. Але ведучий теж спортсмен, тож зумів ухилитися”, – розповіла креативний продюсер проекту Маша Павлічук.

Кухню ресторану Тищенко таки знайшов, але і тут його зустріли агресивно.

“На мене накинулися дві жінки, намагалися роздряпати шию та обличчя, почали рвати одяг, і у них це вийшло. Порвали светр у декількох місцях. Жінок я не б'ю, сенсу проводити ревізію без операторів я не бачив, тому попрямував до команди на вулицю. Все ще в супроводі власника закладу. Він знову спробував мене вдарити, і на цей раз спроба увінчалася успіхом”, – розповів Микола Тищенко.

Після цього команда проекту все одно зуміла провести перевірку готельного номера в цьому готельно-ресторанному комплексі, але вже під охороною викликаної поліції. Потім команда “Ревізору” написала заяву в поліцію.

Після нападу ведучий зрозумів, що удар в голову з боку власника не пройшов безслідно, тому було викликано швидку.

“Мені різко стало погано, почала крутитися голова, занудило, – розповів ведучий. – Поліція викликала швидку допомогу. Мене відвезли в лікарню, зробили кілька уколів і діагностували гематому, є підозра на струс мозку. Лікарі наполягали на госпіталізації, але я відмовився, так як відрядження тільки почалося, і у нас ще багато роботи. Якщо ви думаєте, що мене можна зупинити, то дуже помиляєтеся – це я до власників закладів зараз звертаюся”.

Донька власника бізнесу Лілія Шендерук заявила журналістам Vdalo.info, що команда програми “Ревізор” буквально увірвалась на територію готелю.

“До готелю під’їхали буси, з них почали виходити люди. Кремезний чоловік (ведучий Микола Тищенко, – ред.) почав бігти в напрямку готелю. Батько намагався його зупинити, запитував хто він, але чоловік не відповідав. Він відштовхнув батька, той впав. Тоді з бусів вибігло ще 20 чоловік. В цей час ми з молодшою сестрою готували на кухні вечерю. Чоловік без уніформи чи бейджика, без пояснень увірвався на кухню. Ми весь час запитували його хто він і що тут робить, але він не відповідав. Ми перегородили йому шлях, тоді він відштовхнув мене в одну сторону, сестру – в іншу, вона впала та вдарилась об холодильник. В цей час на кухню забіг батько. Лише через 10 хвилин люди представились, що вони з програми “Ревізор”, – розповіла вона.

За словами Лілії, це було схоже “на рейдерське захоплення”. Жінка стверджує, що вони з батьком самі викликали поліцію. Після інциденту ревізія продовжилась, Микола Тищенко проінспектував номер у готелі, який забронював заздалегідь. Ревізія тривала з 13:00 до 18:00, команда весь час консультувалась з юристами.

“Після двох годин, які він провів в номері, ведучий заявив, що йому стало погано. Вони з самого початку були негативно налаштовані. Все це робилось заради шоу”, – зазначила Шендерук.

Ще Новини